WSR2R0768FEA
MFR.Part #
WSR2R0768FEA
JLCPCB Part #
C4193901
Description
-65℃~+275℃ 2W 76.8mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS