WSR5R0115FTA
MFR.Part #
WSR5R0115FTA
JLCPCB Part #
C4342037
Description
-65℃~+275℃ 11.5mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount