WSR5R0115FEA
MFR.Part #
WSR5R0115FEA
JLCPCB Part #
C6752081
Description
-65℃~+275℃ 11.5mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS