WSR5R0125FTA
MFR.Part #
WSR5R0125FTA
JLCPCB Part #
C3989138
Description
-65℃~+275℃ 12.5mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount