WSR5R2560FBA
MFR.Part #
WSR5R2560FBA
JLCPCB Part #
C4138718
Description
-65℃~+275℃ 256mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount