WSR3R1600FEK
MFR.Part #
WSR3R1600FEK
JLCPCB Part #
C3982741
Description
-65℃~+275℃ 160mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS