WSR2R2800FTB
MFR.Part #
WSR2R2800FTB
JLCPCB Part #
C4138862
Description
-65℃~+275℃ 280mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount