WSR3R1330FTA
MFR.Part #
WSR3R1330FTA
JLCPCB Part #
C4304097
Description
-65℃~+275℃ 133mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount