WSR3R1330FBA
MFR.Part #
WSR3R1330FBA
JLCPCB Part #
C4116591
Description
-65℃~+275℃ 133mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount