WSR5R1200FEK
MFR.Part #
WSR5R1200FEK
JLCPCB Part #
C4268126
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS