WSR2R0768FEK
MFR.Part #
WSR2R0768FEK
JLCPCB Part #
C3913193
Description
-65℃~+275℃ 2W 76.8mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS