Y47932K97500B0L
MFR.Part #
Y47932K97500B0L
JLCPCB Part #
C1465074
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.975kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors