WSR2R0165FEA
MFR.Part #
WSR2R0165FEA
JLCPCB Part #
C4333436
Description
-65℃~+275℃ 16.5mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS