WSR3R0499FBA
MFR.Part #
WSR3R0499FBA
JLCPCB Part #
C3964568
Description
-65℃~+275℃ 3W 49.9mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount