WSR2R3300FBA
MFR.Part #
WSR2R3300FBA
JLCPCB Part #
C4247928
Description
-65℃~+275℃ 2W 330mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount