WSR3R0452FEA
MFR.Part #
WSR3R0452FEA
JLCPCB Part #
C4102274
Description
-65℃~+275℃ 3W 45.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS