WSR2R0452FEA
MFR.Part #
WSR2R0452FEA
JLCPCB Part #
C3998091
Description
-65℃~+275℃ 2W 45.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS