WSR2R6500FEA
MFR.Part #
WSR2R6500FEA
JLCPCB Part #
C4344181
Description
-65℃~+275℃ 2W 650mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS