WSR33L300FEK
MFR.Part #
WSR33L300FEK
JLCPCB Part #
C3923328
Description
-65℃~+275℃ 3.3mΩ 3W ±1% ±450ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS