P0805Y3500LNT
MFR.Part #
P0805Y3500LNT
JLCPCB Part #
C4085968
Description
-55℃~+155℃ 200mW 350Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS