WSR2R9400FBA
MFR.Part #
WSR2R9400FBA
JLCPCB Part #
C4046822
Description
-65℃~+275℃ 2W 940mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount