RN60E71R5BB14
MFR.Part #
RN60E71R5BB14
JLCPCB Part #
C3431821
Description
-65℃~+175℃ 250mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors