ERL32392R00FKEA500
MFR.Part #
ERL32392R00FKEA500
JLCPCB Part #
C3489414
Description
-65℃~+175℃ 1W 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors