WSR2R7500FEA
MFR.Part #
WSR2R7500FEA
JLCPCB Part #
C2079905
Description
2W 750mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 4527 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS