WSR3R0133FEA
MFR.Part #
WSR3R0133FEA
JLCPCB Part #
C4225813
Description
-65℃~+275℃ 13.3mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS