WSR2R6340FEK
MFR.Part #
WSR2R6340FEK
JLCPCB Part #
C3970372
Description
-65℃~+275℃ 2W 634mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS