TNPU06033K16BZEN00
MFR.Part #
TNPU06033K16BZEN00
JLCPCB Part #
C4110088
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS