WSR2R5100FBA
MFR.Part #
WSR2R5100FBA
JLCPCB Part #
C4317895
Description
-65℃~+275℃ 2W 510mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount