WSR2R5200FBA
MFR.Part #
WSR2R5200FBA
JLCPCB Part #
C4226646
Description
-65℃~+275℃ 2W 520mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount