WSR2R5000JEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R5000JEK
JLCPCB Part #
C4194604
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2W 500mΩ ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS