WSR2R4540FTA
MFR.Part #
WSR2R4540FTA
JLCPCB Part #
C4289141
Description
-65℃~+275℃ 2W 454mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount