WSR2R4500FTA
MFR.Part #
WSR2R4500FTA
JLCPCB Part #
C4278929
Description
-65℃~+275℃ 2W 450mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount