Y1121200R000T0R
MFR.Part #
Y1121200R000T0R
JLCPCB Part #
C3958046
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 200Ω 250mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount