WSR2R4990FTB
MFR.Part #
WSR2R4990FTB
JLCPCB Part #
C4194475
Description
-65℃~+275℃ 2W 499mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount