RER50F15R8RC02
MFR.Part #
RER50F15R8RC02
JLCPCB Part #
C1572630
Description
15.8Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance