WSR2R4300FTA
MFR.Part #
WSR2R4300FTA
JLCPCB Part #
C3932105
Description
-65℃~+275℃ 2W 430mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount