WSR2R4000DTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R4000DTA
JLCPCB Part #
C4107087
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2W 400mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount