WSR2R4300DTA
MFR.Part #
WSR2R4300DTA
JLCPCB Part #
C4268988
Description
-65℃~+275℃ 2W 430mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount