ERC5089K800BHEB500
MFR.Part #
ERC5089K800BHEB500
JLCPCB Part #
C3390831
Description
-65℃~+175℃ 100mW 89.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS