WSR2R3920FTA
MFR.Part #
WSR2R3920FTA
JLCPCB Part #
C4160793
Description
-65℃~+275℃ 2W 392mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount