CPR05390R0JE66
MFR.Part #
CPR05390R0JE66
JLCPCB Part #
C1403495
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 390Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS