WSR2R3920FEA
MFR.Part #
WSR2R3920FEA
JLCPCB Part #
C4331349
Description
-65℃~+275℃ 2W 392mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS