WSR2R3900FTA
MFR.Part #
WSR2R3900FTA
JLCPCB Part #
C4167796
Description
-65℃~+275℃ 2W 390mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount