WSR2R3900FTB
MFR.Part #
WSR2R3900FTB
JLCPCB Part #
C4160723
Description
-65℃~+275℃ 2W 390mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount