WSR2R3900FEB
MFR.Part #
WSR2R3900FEB
JLCPCB Part #
C4194815
Description
-65℃~+275℃ 2W 390mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS