P0805E3001BBT
MFR.Part #
P0805E3001BBT
JLCPCB Part #
C4241294
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount