WSR2R3000FTA
MFR.Part #
WSR2R3000FTA
JLCPCB Part #
C3954512
Description
-65℃~+275℃ 2W 300mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount