WSR2R0255FBA
MFR.Part #
WSR2R0255FBA
JLCPCB Part #
C4260283
Description
-65℃~+275℃ 25.5mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount