Y1455119R400A9R
MFR.Part #
Y1455119R400A9R
JLCPCB Part #
C4199957
Description
-55℃~+150℃ 119.4Ω 200mW ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS