35605K6FT
MFR.Part #
35605K6FT
JLCPCB Part #
C4157538
Package
4527
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 6W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS